Polecane obiekty

Willa Paweł

 

w pobliżu Pogorzelicy:

Rewal - siedziba gminy. To także bardzo dobrze znana miejscowość letniskowa.
Niechorze - to sąsiadująca z nią miejscowość. W Niechorzu: latarnia morska, Park Miniatur Latarni, Muzeum Rybołówstwa Morskiego.

Archiwum - 23.05.2014 - X Weekend Polska - Gmina Rewal

X Weekend Polska Biega Pobiegnie też Gmina Rewal

W tym roku odbędzie się już X Weekend Polska Biega, którego datę organizatorzy wyznaczyli na 23-25 maja 2014 r. to właśnie w tych dniach w polskich miastach, miasteczkach i wsiach będzie można uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Również gmina Rewal znana z bogatej bazy sportowej oraz doskonałych warunków krajobrazowo – przyrodniczych sprzyjających aktywności fizycznej, organizuje w ramach ogólnopolskiej akcji bieg po plaży. Wspólne bieganie rozpocznie się 23 maja o godzinie 10:00 przy bazie rybackiej w Rewalu, a skończy się przy Bałtyckim Krzyżu Nadziei w Pustkowie.

Zapraszamy serdecznie do udziału wszystkich miłośników biegania jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem.

Koordynatorem całej akcji z ramienia Wydziału Centrum Informacji Promocji i Rekreacji Gminy Rewal jest Pan Tomasz Lachawczak. Wszyscy zainteresowani mogą poznać szczegóły pod numerem telefonu 91 386 26 29.

Źródło powyższych informacji i więcej informacji na temat imprez - www.rewal.pl - oficjalna strona Rewala
Za zmiany dot. powyższej informacji redakcja www.pogorzelica.net.pl nie odpowiada

Wizyt: 417 025, Dziś: 5, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem