Posiadasz obiekt noclegowy, gastronomiczny, firmę usługową lub atrakcję turystyczną?

Zarejestruj BEZPŁATNIE swój obiekt na Pogorzelica.com.pl i daj się poznać przyszłym klientom. U nas sprzedasz swoje usługi bez prowizji. Nasz portal odwiedza rocznie około 28703 turystów, którzy chętnie zarezerwują u Ciebie nocleg, skosztują Twoich potraw lub odwiedzą Twoją atrakcję.

Wpis na Portalu

499 zł brutto

1 rok

  • Zainwestuj w skuteczną promocję swojego obiektu noclegowego, restauracji czy firmy usługowej!
  • Wpisy na portalu to prosty, intuicyjny i przejrzysty sposób na dotarcie do klientów.
  • Możemy też podpiąć Twój system rezerwacji, zwiększając efektywność wpisu i wygodę dla potencjalnych gości - bez prowizji.

Punkty Pozycjonujące

10 zł brutto

  • Wypozycjonuj swój wpis na liście wyświetlanych obiektów!
  • Punkty pozycjonujące pozwolą uzyskać wyższe miejsca na listach obiektów noclegowych / gastronomicznych / usługowych.
  • Dostępne na rok, pół roku, kwartał, miesiąc, a nawet na 2 tygodnie lub tydzień.
  • Zainwestuj w lepszą pozycję - zwiększ oglądalność, efektywność i przyciągnij więcej nowych klientów.

Oferta Specjalna

99 zł brutto

oferta obowiązuje od momentu uruchomienia do zakończenia danego okresu

  • Wykorzystaj zakładki z Ofertami Specjalnymi na głównej stronie i podstonach noclegowych portalu, by wyróżnić się w ważnych momentach roku!
  • Publikuj unikalne teksty i grafiki związane z Wielkanocą, Majówką, Bożym Ciałem, Wakacjami, itp.
  • Doskonałe narzędzie kierujące Twoją ofertę do konkretnej grupy klientów przez zaprezentowanie Twoich pakietów pobytowych.

Dlaczego warto dodać swój obiekt/firmę?

Dodaj swój obiekt / restaurację / firmę na nasze portale, zyskaj widoczność w ponad 100 Portalach Turystycznych. Uniknij prowizji, zachowaj większość zysku. Dotrzyj do swojego przyszłego gościa. Dołącz i inwestuj w rozwój biznesu!

Współpraca

Od ponad 25 lat firma Akcept - właściciel portalu, współpracuje z ponad 3000 właścicieli i managerów obiektów noclegowych, restauracji i firm usługowych. Dzięki nam mogą uniknąć prowizyjnych portali, a zaoszczędzone środki zainwestować w realne działania marketingowe.

Firma

Firma Akcept.eu to polska firma z polskim kapitałem, która może poszczycić się 25-letnim doświadczeniem na rynku. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie tysięcy zadowolonych klientów. Dzięki rzetelności, profesjonalizmowi i skuteczności naszych działań, zyskaliśmy renomę godnego partnera biznesowego zarówno wśród naszych klientów jak i firm, z którymi współpracujemy.

Portale

Prowadzimy ponad 100 portali o charakterze lokalnym, regionalnym oraz ogólnopolskim. Dajemy Ci możliwość zaprezentowania się zarówno tym, którzy szukają wypoczynku w Twojej miejscowości, jak również tym, którzy chcą poznać lokalną bazę gastronomiczną lub szukają usług, a nie dokonali jeszcze wyboru. Skradnij ich uwagę i sprzedawaj swoje usługi bez prowizji.

Milion Turystów

Nasze portale to niezwykle popularne miejsce w sieci, które co roku przyciąga miliony turystów. Dzięki dostosowanym treściom i atrakcyjnej prezentacji informacji, staliśmy się przewodnikiem dla podróżnych poszukujących noclegów i bazy gastronomicznej nad morzem, w górach i nad jeziorami. Dostarczamy inspiracji i praktycznych wskazówek.

Bez Prowizji

Nasze portale turystyczne wyróżniają się atrakcyjnymi treściami i praktycznymi wskazówkami, a także unikalnym podejściem do obsługi użytkowników. Kluczowym atutem jest fakt, że nasz portal działa bez prowizji. To oznacza, że użytkownicy mogą korzystać z naszych usług bez obaw o dodatkowe opłaty czy ukryte koszty. Dołącz do nas na rok, pół roku, kwartał - tak jak Ci wygodnie.

Bezpośrednie wiadomości

W 2023 roku osoby odwiedzające nasze portale wysłały ponad 400 000 wiadomości rezerwacyjnych i zapytań do naszych klientów. Ta imponująca liczba świadczy o zaufaniu, jakim nasze portale cieszą się wśród społeczności podróżników i są dowodem na skuteczność naszych usług. Pamiętaj, że nie przesyłamy wiadomości kierowanych do Ciebie twojej konkurencji.

Strony Internetowe

Stworzyliśmy ponad 1000 stron firmowych dla naszych klientów, którzy ufają nam w kształtowaniu ich obecności online, co z kolei wpływa na ich wizerunek i skuteczność komunikacji z potencjalnymi gośćmi. Nieustannie się dla Państwa doskonalimy i unowocześniamy nasze technologie.

System Rezerwacyjny

Podpięcie do wpisu na naszym portalu zewnętrznego systemu rezerwacji stanowi kluczowy krok dla wszystkich przedsiębiorców dążących do maksymalizacji zysków i uniknięcia opłat prowizyjnych na rzecz innych portali. Zaoszczędzone środki można przeznaczyć na skuteczne pozycjonowanie i pracę nad wizerunkiem.

Oferty Specjalne

Dajemy ci możliwość stworzenia unikalnych ofert pakietowych lub tematycznych ofert (np. Majówka, Sylwester), które możesz już wypromować z poziomu głównej strony portalu w zakładkach z ofertami specjalnymi w atrakcyjnej cenie.

Domki Familijne
Domki Familijne

Krzysztof Więch, Bobolin

Współpracuję z Akceptem od wielu lat. Zawsze mogę liczyć na pomoc i fachowe doradztwo. Profesjonalna ekipa młodych ludzi z mnóstwem pomysłów. Ich atutem jest dyspozycyjność praktycznie o każdej porze dnia oraz życzliwość. Szukasz skutecznej reklamy - zgłoś się do nich. Odpowiedzialnie polecam.

Domek Karkonoskie Zacisze
Domek Karkonoskie Zacisze

Szymon Kapelarz, Karpacz

Współpracuję z tą firmą dość krótko, ale to co ten zespół zrobił w tym krótkim czasie przerosło moje oczekiwania. Ta firma wyznacza przyszłość branży marketingowej. Polecam w 100%.

Domki Między Sosnami
Domki Między Sosnami

Aleksandra Płonczyńska, Pobierowo

Każdym razem działania są podparte bieżącą analizą rynku, a proponowane aktywności są przemyślane i mają duży zasięg. Powierzam firmie Akcept kompleksową obsługę naszych obiektów pod kątem marketingu. Co najważniejsze, zespół jest bardzo kompetentny i doskonale zna rynek, na którym się poruszamy. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i jej owoców. Polecam zdecydowanie.

Tylko kilka kroków do sukcesu

Przewodnik po sukcesie: Kilka kluczowych kroków, które przybliżą Cię do osiągnięcia pełnego potencjału. Zobacz, jak w prostych krokach możesz odmienić Twoją obecność w branży turystycznej!

Zarejestruj się za darmo
Wykup wpis na portalu
Rozbuduj prezentację swojego obiektu
Uzupełnij usługi o Oferty Specjalne i Punkty pozycjonujące
Uzupełnij dane kontaktowe aby odbierać telefony i maile

FAQ

Dołącz do naszego portalu, jeśli posiadasz obiekt noclegowy, restaurację, jesteś właścicielem atrakcji lub prowadzisz firmę usługową. Zarejestruj się bezpłatnie w naszej bazie. Umożliwiamy dodanie swojego obiektu noclegowego, atrakcji, restauracji lub firmy, co otwiera drzwi przed tysiącami potencjalnych klientów. Zyskujesz nie tylko widoczność wśród podróżnych, ale również unikasz prowizji - zachowując większość zysków.

Dodanie obiektu lub firmy na nasze portale to duży krok w budowaniu sukcesu w branży turystycznej i usługowej. Oddajemy do Państwa dyspozycji ponad 100 Portali Turystycznych, cieszących się zaufaniem milionów turystów. Zyskują Państwo widoczność tam, gdzie Wasi potencjalni goście i usługobiorcy bywają regularnie. Dzięki naszym portalom unikają Państwo prowizji i zyskują pełną kontrolę nad ofertą.

Firma Akcept, posiada ponad 25-letnie doświadczenie we współpracuje z 3000 właścicieli i managerów obiektów noclegowych, restauracji i firm usługowych. Stworzyliśmy atrakcyjne portale o charakterze lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim, pomagając Wam dotrzeć do różnych grup klientów.

Nasze portale przyciągają miliony turystów rocznie, co sprawia, że stanowią istotne miejsce do wyszukiwania informacji w sieci. To doskonała okazja, aby dotrzeć do szerokiej grupy turystów szukających noclegów, bazy gastronomicznej, atrakcji i usług.

Nasze portale oferują unikalne i atrakcyjne treści, praktyczne i zweryfikowane wskazówki, ale przede wszystkim działają bez prowizji. Oznacza to, że korzystając z naszych usług, użytkownicy nie muszą martwić się ukrytymi kosztami lub niezrozumiałą ofertą.

Oferujemy narzędzia takie jak intuicyjny Panel Użytkownika, możliwość podpięcia zewnętrznego systemu rezerwacji, możliwość dodania Menu restauracji czy cennika usług. Pomagamy także w tworzeniu strategii marketingowej, tworzeniu firmowych stron internetowych oraz umożliwiamy bezprowizyjne korzystanie z naszych usług.