Atrakcje w Pogorzelicy

(19)

Plaża w Pogorzelicy Plaża w Pogorzelicy to główna atrakcja tej położonej pośród lasu nadmorskiej miejscowości. Plaża jest szeroka, drobno-piaszczysta, nie ma na niej betonowych umocn... więcej »

Wejścia od ulic: Plażowa, Sztormowa, Bursztynowa, Morska.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa - stacja Pogorzelica Pogorzelica jest jedną ze stacji zabytkowej kolejki wąskotorowej. Po przejęciu kolejki (2002r.) przez gminę Rewal nastąpił ponowny rozkwit kolei wą... więcej »

ul. Leśna 5, Pogorzelica

Szlaki rowerowe w Pogorzelicy: LEŚNYM DUKTEM: pętlowy, kolor żółty, długość około 6,5 km, To rekreacyjny biegnący głównie drogami leśnymi w Pogorzelicy. Szlak rozpoczyna się pr... więcej »

Szlaki rowerowe w Pogorzelicy i okolicy.

Kręgielnia Sandra Spa  Deszczowy dzień wcale nie stoi na przeszkodzie, by dobrze się bawić na wyjeździe. Dzięki ofercie hotelu Sandra Spa znajdziesz atrakcję dla siebie. Kręgielnia znajdująca... więcej »

ul. Wojska Polskiego 3, Pogorzelica

Jezioro Liwia Łuża Informacje ogólne: Jezioro Liwia Łuża położone jest około 300 metrów od brzegu Bałtyku, pomiędzy Niechorzem i Pogorzelicą.  Jezioro jest rezerwatem ornito... więcej »

Aquapark - Sandra Spa Aquapark w Sandra Spa w Pogorzelicy to świetne miejsce na spędzenie wolnego, wakacyjnego czasu na przykład podczas niepogody. Hotel oferuje bogaty kompleks basenowy dla rodzi... więcej »

ul. Wojska Polskiego 3, Pogorzelica

Kanał Liwka Kanał Liwka to niewielki kanał o długości około 1 kilometra, łączący jezioro Liwia Łuża z wodami Morza Bałtyckiego. Na kanale przebiega naturalna granica między miejscowościami Pogorze... więcej »

Latarnia Morska Niechorze Latarnia morska w pobliskim Niechorzu (około 3 km na zachód) znajduje się na klifowym brzegu i dominuje nad okolicą. To druga, pod względem wysokości latarnia na p... więcej »

ul. Polna 30, Niechorze

Atrakcje dla dzieci w Pogorzelicy i okolicy Nadmorska Kolej WąskotorowaPrzez gminę Rewal przebiega linia kolejki wąskotorowej. Przystanki w gminie Rewal: Pogorzelica, Niechorze, Rewal,Trzęsacz. W... więcej »

Pobierowo Pobierowo swoją wczasową historię rozpoczęło w początkach XX wieku. Wtedy to pewien berliński profesor wykupił spora połać lasu, podzielił ją i zaczął sprzedawać leśne działki pod budowę... więcej »

Pustkowo Pustkowo to nieduża wioseczka leżąca pomiędzy Trzęsaczem i Pobierowem, w przymorskiej gminie Rewal. Jeśli ktoś decyduje się na noclegi nad morzem to chce wypoczywać na plaży. Tutejsza pla... więcej »

Trzęsacz Trzęsacz to zapewne najbardziej rozpoznawalna miejscowość turystyczna w przymorskiej gminie Rewal. Tę popularność Trzęsacz zawdzięcza ruinom kościoła postawionego w wiekach średnich. Kośc... więcej »

Rewal Rewal to siedziba nadmorskiej gminy w województwie zachodniopomorskim, równocześnie to jedno z najbardziej rozpoznawalnych letnisk. Najwcześniejsze wzmianki o Rewalu datują się... więcej »

Niechorze Letnisko Niechorze położone jest pomiędzy jez. Liwia Łuża a brzegami Morza Bałtyckiego, z uwagi na na swoje atrakcje jest ochoczo odwiedzane przez urlopowiczów. Kąpielisko w tej m... więcej »

Mrzeżyno Mrzeżyno, już od średniowiecza, stanowiło port morski - handlowy i rybacki - dla okolicznego Trzebiatowa. Przypuszczalnie w okolicy dzisiejszego Mrzeżyna zlokalizowana była średniowieczna... więcej »

Pogorzelica to do początków XX stulecia malutka wioska nadmorska - mniej niż 10 zagród. Ludność zajmowała się rolnictwem i rybołówstwem - nikt nie myślał o turystyce. Miejscowo... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00